Buty męskie na zimę - kilka propozycji

Zima, choć w ostatnich latach nie przypomina pory roku sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu lat, to wciąż potrafi dać się we znaki. Niskie temperatury szczególnie mocno dokuczają wczesnym rankiem, gdy większość osób udaje się w drogę do pracy. Jakie buty wybrać, aby nawet przy dużym mrozie czuć przyjemne ciepło na stopach?

  1. Ocieplane męskie trzewiki
  2. Trapery – solidne buty męskie zimowe
  3. Śniegowce na każdą okazję

Do wyboru do koloru – nie tylko panie mają szeroki wybór zimowych butów. Również i panowie nie mogą w tej kwestii narzekać. Można jedynie zadać sobie pytanie, czy któryś rodzaj butów jest na tyle uniwersalny, że każdemu przypadnie do gustu?

Ocieplane męskie trzewiki

Ocieplane trzewiki, to buty męskie zimowe, które w sposób szczególny zachwycą panów dbających na każdym kroku o szyk i elegancję. Te buty męskie zimowe warunki przeżyją bez żadnego uszczerbku na swojej kondycji pod warunkiem, że zawczasu zostaną poddane odpowiedniej pielęgnacji i impregnacji. Produkty do zabezpieczenia butów przed wilgocią można dostać w sklepach z artykułami obuwniczymi. Istotne jest to, aby skórę zaimpregnować przed pierwszym użyciem butów.

Trapery – solidne buty męskie zimowe

Jeżeli ktoś chce mieć kawał porządnego buta na trudne zimowe warunki, to powinien wybrać trapery. Przeważnie są używane do wędrówek po górach, jednak coraz częściej można je spotkać także na miejskich ulicach. Odpowiednia podeszwa zapobiega poślizgnięciom. Wyższa cholewka buta sprawia, że śnieg nie sypie się do środka. A membrana chroni przed wilgocią. But prawie idealny – jedynym mankamentem może okazać się dosyć duży ciężar buta, co może być bolesne dla niewprawionej nogi. Jednak zawsze do pracy można wziąć buty na zmianę. Stopy się z pewnością ucieszą, gdy w warunkach biurowych będą mogły odpocząć od ciężkich zimowych butów.

Śniegowce na każdą okazję

Podczas wyjazdu na ferie zimowe, czy na weekendowy wypad na narty, warto mieć w zanadrzu porządne śniegowce. Śniegowce to ocieplane buty męskie zimowe warunki nie są im straszne. Porządnie grzeją stopy nawet przy bardzo niskich temperaturach i są doskonałym zabezpieczeniem przed śniegiem, zwłaszcza przed miękkim puchem, który lubi oblepić buta ze wszystkich stron. Wysoka cholewka sprawia, że biały puch nie ma szans na to, by dostać się do wnętrza buta. Śniegowce są miękkie i przez to bardzo wygodne.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o